Site İçi Arama
Site İçi Arama
Site İçi Arama

ASTORS’ ALTIN ÖDÜLÜ28 ŞUBAT 2019 < Haberler

Küresel olarak lider güvenlik şirketi Hanwha Techwin yakında en gelişmiş çok yönlü kameralarından biri olan Wisenet PNM-9000VQ’nun 2018 ‘ASTORS’ İç Güvenlik Ödülleri’nde Altın Ödülü kazandığını duyurdu.

American Security Today’in prestijli güvenlik ödülleri töreni olan yıllık ‘ASTORS’ Ödülleri, kullanıcılara gelişmiş değer, yararlar ve bilgi toplama özellikleri sunan seçkin hükümet ve tedarikçi çözümlerini onurlandırmaktadır.

Wisenet PNM-9000VQ’nun seçilebilir yeniden konumlandırılabilir 2MP/5 MP lensleri olan dört sensörü bulunmaktadır ve bu sensörler sayesinde kör noktalar ortadan kalkarak 360° eşzamanlı izleme olanaklı hale gelmektedir. Bu özellikler cihazı hareketli alışveriş merkezi girişleri, lobiler ve havalimanları gibi büyük alanları izlemek için ideal hale getirmektedir.

Dört sensörü kullanırken kamera tek bir IP adresi ve bir VMS lisansını gerektirmektedir ve bu da kurulum, hizmet ve destek maliyetlerini azaltmaktadır.

Kameranın güçlü çoklu yayın akışı performansı akışları farklı çözünürlüklerde birden çok hedefe yönlendirmek için ekstra esneklik katar. Aynı zamanda Hanwha Techwin’in yenilikçi çekirdek teknolojisiyle entegre Wisenet 5 chipseti üzerinden sensör başına yüksek kare hızlarını (60/30 fps) ve gerçek 150 dB WDR’yi destekler ve böylece her kanal için kristal netliğinde izlemeye ve akıllı görüntü analizine olanak sağlar.

Bunlara ek olarak, Hanwha Techwin’in özgün video sıkıştırma teknolojisi olan WiseStream II kodlamayı dinamik kontrol eder ve kalite ve sıkıştırmayı görüntüdeki harekete göre dengeler. H.265 sıkıştırma ile bir araya geldiğinde, bant genişliği verimliliği mevcut H.264 teknolojisine göre %75’e kadar artırılabilmektedir.

Hanwha Techwin’in bir sözcüsü bu gelişmeleri şu şekilde açıkladı: “Özellikle de teknik inovasyon, birlikte çalışabilirlik ve sektör üzerindeki genel etkisini kapsamlı bir şekilde değerlendirerek dünyanın öncü güvenlik çözümlerini tanıdığından dolayı, gerçekten bu kadar rağbet gören bir ödülü almaktan onur duyduk. Biz küresel kameralı güvenlik pazarında güçlü bir konum elde etmek için gelecekte de teknolojik gelişmeler sunmaya azimliyiz.”

ÜCRETSİZ TEKLİF AL