Site İçi Arama
Site İçi Arama
Site İçi Arama

ASAŞ Alüminyum Fabrikası

Tamamlanma Yılı: 2018

Lokasyon: Sakarya

1990 yılında Gebze'de kurulan ASAŞ, Akyazı, Sakarya bölgesindeki 5 adet son teknoloji üretim tesisi ve 2400'den fazla çalışanı ile 80'in üzerinde ülkeye ihracatı ile Türkiye'nin en dikkat çekici sanayi kuruluşlarından biridir. 1990 yılında kurulduğundan bu yana istikrarlı finansal büyüme eğilimine dayanan Asaş, 2017'de İSO 500 Türkiye'deki ilk 100 şirketten 72'sinde yer aldı ve Avrupa'nın önde gelen üreticilerinden biri oldu.

Zorlu JES

Tamamlanma Yılı: 2017

Lokasyon: Aydın

Zorlu Enerji Grubu, 1993 yılında Zorlu Enerji Elektrik Üretim A.Ş.'nin (Zorlu Enerji) kurulmasıyla kurulmuştur. Enerji sektöründe farklı alanlarda küresel ölçekte hizmet veren bir şirketler grubudur.

Kızıldere III Enerji Santrali, 165 MW kurulu güce sahip ve dünyanın en önemli jeotermal enerji santrallerinden biri ile Türkiye'de en büyüğüdür.

Polisan - Poliport

Tamamlanma Yılı: 2018

Lokasyon: Kocaeli

Kocaeli Limanı, yalnızca Türkiye’nin değil, aynı zamanda Türkiye’nin GSYİH’nın ~% 45’inin üretildiği sanayi bölgesine yakın olan en büyük ve en önemli limanlardan biri olan Avrupa Birliği’nin limanıdır. Kocaeli Limanı, Türkiye'nin dış ticaretinde% 18, elleçlenen kargoda% 16 paya sahiptir.

Çekimler 1 yıl boyunca saklanır. Bu nedenle 1PB depolama sistemi kurulmuştur.

Ritim İstanbul

Tamamlanma Yılı: 2018

Lokasyon: İstanbul

1998 yılında kurulan Mazaya, Kuveyt merkezli Al Mazaya, Orta Doğu ve Körfez Bölgesi'ndeki en önemli ve saygın gayrimenkul geliştirme şirketlerinden biri olarak sayısız önemli projeyle tanınıyor. Kuveyt, Dubai ve İstanbul'da ofisleri bulunan şirketin Suudi Arabistan, Lübnan, Abu Dabi, Umman ve Katar'da projeleri var.

Ritim İstanbul, İstanbul'un Asya yakasını canlandırmak için canlı bir projedir. Genel proje 863 lüks daireden oluşmakta olup, 250 Ev Ofisi, 113 ticari ofis ve 110 mağaza olmak üzere toplam 1336 bağımsız alanı kapsamaktadır.

ÜCRETSİZ TEKLİF AL